Belde Kanal Darlığı

Omurgamızın bel bölgesinde beş adet omur bulunur. Bu omurlar arasında, hareket ve yük taşımamızı sağlayan ‘disk’ adı verilen yapılar bulunur. Omurlar, diskler ve arkada birleşen omur kemikleri arasında omurilik kanalı yer alır. Bu omurilik kanalının daralması belde kanal darlığı olarak isimlendirilir.

Huzursuz Bacak Sendromu

Huzursuz Bacak Sendromu Willis-Ekbom Hastalığı olarak da adlandırılan ve bacaklarda karıncalanma, bacakları hareket ettirme isteği, ağrı ve uyuşma gibi şikayetlere neden olan bir rahatsızlıktır. Yorgun ve uykusuz olmanıza rağmen geceleri uyuyamıyorsanız ve şikayetlerinizi tanımlamakta zorlanıyorsanız huzursuz bacak sendromu olabilirsiniz.

diz ağrısı tedavisi

Diz Ağrısı Tedavisi

Diz ağrısı tedavisi birçok yöntemi içerisinde barındıran bir süreçtir. Diz eklemi günlük yaşamda çok sık kullanılan bir yapıdır. Bu nedenle yaralanma, incinme ve yıpranma ihtimali çok fazladır. Diz ekleminin karmaşık bir yapısı vardır.

Scrambler Terapi

Scrambler Terapi

Scrambler Terapi inatçı ve kronik ağrılar için etkili çözümdür. Kronik ve inatçı ağrıların hızlı tedavisi İçin kanıtlanmış ve benzersiz bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

prp tedavisi istanbul

PRP Tedavisi

PRP tedavisi ağrı tedavilerinde ameliyatsız tedavi seçeneği olarak uygulanmaktadır. Özellikler dokuların hızla iyileşmesi istenirse oldukça faydalı bir tedavi metodudur.

Kireçlenme Tedavisi İstanbul

Kireçlenme tedavisi için ozon, prp gibi birçok farklı tedavi seçeneğinden herhangi birisi hastanın muayenesi sonrasında verilen karar ile uygulanmaya başlanır.

Myers’ın Kokteyli

Myers’in Kokteyli, ydamar içine verilen çeşitli vitamin ve mineralleri içermektedir. Vitamin ve mineraller steril suyla karıştırılır ve infüzyon şeklinde uygulanır.

tetik nokta enjeksiyonu

Tetik Nokta Enjeksiyonu

Tetik nokta enjeksiyonu, ağrı tedavisi için bir seçenektir. Kas ağrılarınız ağrı kesici ve fizik tedavi ile iyileşmedi ise tetik nokta enjeksiyonu sizi için bir seçenek olabilir.

Topuk Dikeni Tedavisi

Topuk dikeni tedavisi için faklı metotlar kullanılabilmektedir. PRP, özel enjeksiyonlar ve masaj tedavini seçenekleri arasındadır.

Kuru İğne Tedavisi

Kuru İğne tedavisi kas iskelet sistemi kaynaklı ağrıların tedavisinde kullanılır. Düzenli seanslar ile ağrıların %90 civarında azalmasını sağlar.