Postherpetik Nevralji

Postherpetik nevralji, zona hastalığının en karşılaşılan komplikasyonudur. Zona hastalığının neden olduğu ağrı ve ciltte oluşan döküntü kaybolduktan sonra da ağrı devam ederse, postherpetik nevralji olarak isimlendirilir.

Ankilozan Spondilit

Ankilozan spondilit, omurgada ağrı ve sertliğe neden olan, nadir görülen ve eklemleri tutan bir hastalıktır. Bu rahatsızlık genellikle belin alt kısmından başlar.

Siyatik Tedavisi

Siyatik tedavisi hem cerrahi olmayan hem de cerrahi yöntemleri içerebilir. Siyatik tedavisinde en önemli noktayı bu yazımızda anlattık.

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir

Bağışıklık sisteminin görevi hastalığa neden olan mikroorganizmalara karşı vücudu savunmaktır. Bazı durumlarda bu görevinde başarısız olur. Böyle bir durumda mikrop vücudu başarılı bir şekilde işgal eder ve hastalık oluşur. Vücutta gerçekleşen bu sürece müdahale etmek ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek mümkün mü?

Vitamin ve Mineral Tedavisi

İntravenöz vitamin ve mineral tedavisi, belirli durumlar için çok yararlı olan benzersiz ve güçlü bir tedavi seçeneğidir. Çünkü bu tedavi ile daha iyi sonuçlar daha hızlı elde edilir.