diz ağrısı tedavisi

Diz Ağrısı Tedavisi

Diz ağrısı tedavisi birçok yöntemi içerisinde barındıran bir süreçtir. Diz eklemi günlük yaşamda çok sık kullanılan bir yapıdır. Bu nedenle yaralanma, incinme ve yıpranma ihtimali çok fazladır. Diz ekleminin karmaşık bir yapısı vardır.

Ozon Tedavisi İstanbul

Ozon tedavisi birçok rahatsızlığın tedavisinde başarı ile uygulanmaktadır. Kan hücrelerini yeniler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Scrambler Terapi

Scrambler Terapi

Scrambler Terapi inatçı ve kronik ağrılar için etkili çözümdür. Kronik ve inatçı ağrıların hızlı tedavisi İçin kanıtlanmış ve benzersiz bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Rektal Ozon Tedavisi

Rektal ozon tedavisi bağırsak mukozasından doğrudan ozon verilmesi ilkesine dayanmaktadır. Bağırsaktan emilim ile ozon doğrudan karaciğere ulaşır ve antioksidan kapasitesini yükseltir.

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisini kas eklem ağrıları tedavisinde başarı ile uygulamaktayız. Farklı uygulama metotları ile hastanın en fazla faydayı sağlayacağı yolu izlemekteyiz.

prp tedavisi istanbul

PRP Tedavisi

PRP tedavisi ağrı tedavilerinde ameliyatsız tedavi seçeneği olarak uygulanmaktadır. Özellikler dokuların hızla iyileşmesi istenirse oldukça faydalı bir tedavi metodudur.

kireçlenme tedavisi

Kireçlenme Tedavisi İstanbul

Kireçlenme tedavisi için ozon, prp gibi birçok farklı tedavi seçeneğinden herhangi birisi hastanın muayenesi sonrasında verilen karar ile uygulanmaya başlanır.

fibromiyalji tedavisi

Fibromiyalji Tedavisi

Fibromiyalji tedavisi için özel olarak hazırlanan serumlar ve kuru iğne uygulamaları ile tedavi edilmektedir.

Myers'ın Kokteyli

Myers’ın Kokteyli

Myers’in Kokteyli, ydamar içine verilen çeşitli vitamin ve mineralleri içermektedir. Vitamin ve mineraller steril suyla karıştırılır ve infüzyon şeklinde uygulanır.